Alfa Kepenk – Kepenk & Otomatik Kapı Sistemleri

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+90 545236 40 08
info@alfakepenk.com

Blog

Hayatımızın her alanında büyük kolaylıklar sağlamakta olan teknoloji sayesinde endüstriyel alanda büyük atılımların da gerçekleştirilebildiğini görebilmek mümkündür.

Yüksek Seviyede Güvenlik için Otomatik Kepenk

Hayatımızın her alanında büyük kolaylıklar sağlamakta olan teknoloji sayesinde endüstriyel alanda büyük atılımların da gerçekleştirilebildiğini görebilmek mümkündür. Bunlardan biri olarak karşımıza çıkan otomatik kepenk modelleri sayesinde pratik bir kullanıma sahip olabilmek mümkün hale gelmiştir. Alüminyum ve çelik malzeme kullanılarak üretilebilen kepenklerin başta mağaza ve depolar olmak üzere yapıların dış kısımlarında koruyucu bir nitelik taşıdığını görebilmek mümkündür.

Dayanıklı malzemelerden yapılmış olmaları sayesinde ısı, ses ve toz izolasyonu da sağlamakta olan kepenkler geniş bir kullanım alanına sahip olmakla beraber otomatik çalışma prensibine sahip olanların büyük kolaylıklar da sağlaması hayatınızın daha konforlu olmasına olanak sağlamaktadır. Uzaktan kumanda kullanarak açıp kapama işlemini yapabileceğiniz otomatik kepenk sistemleri pratik bir kullanım sağlamanın ötesinde daha güvenli bir koruma kalkanı olabilmesi bakımından da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Profesyonel güvenlik sağlaması ile beraber buton sistemi ile de kullanılabilmesi sayesinde güç emniyet kalkanı oluşturması ve bu kalkanın kolaylıkla kaldırılamayacak olması da güvenliğin üst düzeyde sağlanmasına olanak vermektedir.

Üstelik elektrik kesintisi gibi durumlara karşı manuel açma kapama özelliğinin de bulunuyor olması yaşannabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek açısından büyük bir kolaylıktır. Kullanım açısından sağladığı avantajlarla birlikte ekonomik fiyat aralıklarına da sahip olması ve projelendirme işlemlerinin sonunda fiyat seçeneklerinin belirlenebilmesi sayesinde hem bütçenize en uygun seçenekleri kullanabilmeniz hem de ihtiyacınız olan ebat ve niteliklere sahip kepenkleri kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Garaj kapılarından hangar giirişleri ve mağazadış kapılarına kadar her alanda rahatlıkla kullanılabilecek olan otomatik kepenk modellerinin isteğinize göre değişiklik gösterebiliyor olması da özellikle vitrinlerinizin kapalı olduğunuz saatlerde de teşhir edilebilmesi bakımından kolaylık sağlayacaktır. Ses, ısı ve sıvı yalıtımı bakımından kaliteli, estetik görünüme sahip, ekonomik ve emniyetli bu sistemleri sayesinde kurumsal açıdan da üst seviyede bir yapılanmaya ulaşmanız mümkün olacaktır.

COMMENTS

  • 24 Eylül 2017
    reply

    Mustafa Karataş

    Çok faydalı teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: